Оголошується конкурсу на заміщення вакантної посади департаменту культурно-громадського розвитку

06.08.2018 г. 

Оголошується конкурсу на заміщення вакантної посади департаменту культурно-громадського розвитку:

1.Начальник відділу культурно-мистецьких проектів та аналітичної роботи департаменту культурно-громадського розвитку  (1 шт. од.).

Основні вимоги: громадянини України, який не досяг граничного віку перебування на службі органах місцевого самоврядування. Наявність повної вищої освіти, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років або в інших сферах управління не менш 5 років, довершене володіння програмним комплексом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Основні обов’язки:

-розробка проектів щорічних міських програм розвитку культури, мистецтва та інші;

  -організація роботи щодо забезпечення та раціонального використання об’єктів  культурної спадщини, розташованих на території міста та інші обов’язки.

2.Головний спеціаліст-бухгалтер відділ планово-фінансовий департаменту культурно-громадського розвитку( 1шт.од.).

 Основні вимоги: громадянство України; наявність економічної або фінансової освіти; наявність стажу роботи за фахом - економічний аналіз не менш ніж три роки; володіння комп'ютерними програмами пакету Office на рівні досвідченого користувача; фахівець повинен вміти аналізувати великі масиви даних; вміння роботи в команді.

Основні обов’язки:

-ведення обліку виконання зведеного кошторису загального та спеціального фондів, обліку змін, що вносяться у встановленому порядку до зведеного кошторису по доходах і видатках за загальним та спеціальним фондами.

- ведення обліку фінансування підвідомчих установ в межах виділених асигнувань та інші.Другие новости

Вічна пам'ять!
02.06.2020   Подробно
«Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»
13.03.2020   Подробно
Всеукраїнська прем’єра містерії «MAIDAN INFERNO»
2020-02-20   Подробно
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу комунального закладу ,,Донецький академічний обласний
07.02.2020   Подробно


Все новости