У Маріуполі відбудеться свято української пісні

15.08.2017 г.  У Маріуполі відбудеться свято української пісні

За пропозицією громадської організації «Центр творчих ініціатив «Єдність» під патронатом народної артистки, народного депутата, народного дипломата України Оксани Білозір9-10 вересня 2017 р. у Маріуполі відбудеться ІІ-й Регіональний фестиваль-конкурс «Українська пісня єднає нас».

 

Найкращі вокально-хорові колективи міст Донецької області та інших регіонів України зберуться у Маріуполі на святі Пісні та Єдності.

Мета Фестивалю-конкурсу – збереження традицій української пісенної творчості, розвиток вокально-хорового мистецтва у регіоні, активізація діяльності та підтримка постійно діючих і нещодавно створених хорових та вокальних колективів, підвищення рівня виконавської майстерності учасників, збагачення репертуару новими вокально-хоровими композиціями.

Пісенний Фестиваль-конкурс «Українська пісня єднає нас» проводиться в ювілейний для Донецької області рік. Завдання Фестивалю – сприяти об’єднанню всіх учасників пісенного свята загальною ідеєю: «Донбас – це Україна!». Запрошені з різних регіонів творчі колективи мають стати яскравим свідченням дружніх відносин на Святі Єднання, адже кожна квітка у національному вінку – прекрасна та унікальна.

Щодо плану проведення Фестивалю організаційним комітетом передбачено:

9 вересня 2017 року (субота)

·       урочиста хода до пам’ятника Т.Г. Шевченка, покладання квітів учасниками Фестивалю;

·        Вітальна промова керівництва області та міста учасникам заходу (відкриття Фестивалю);

·       виступи учасників Фестивалю з вільною концертною програмою на майданчиках міських промислових підприємствах, сценах парків і скверів;

·       екскурсії, конференції, «круглі столи», виставки народних умільців;

10 вересня 2017 року (неділя)

·       виконання учасниками Фестивалю конкурсної (обов’язкової) програми;

·        нагородження переможців (закриття Фестивалю).

На захід запрошені представники Донецької ОДА, Маріупольської міської ради, керівники підприємств, депутати ВРУ, громадськість Маріуполя.

Із положенням про фестиваль та зявкою на участь у ньому можна ознайомитися у розділі "Конкурси".Другие новости

Вічна пам'ять!
02.06.2020   Подробно
«Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»
13.03.2020   Подробно
Всеукраїнська прем’єра містерії «MAIDAN INFERNO»
2020-02-20   Подробно
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу комунального закладу ,,Донецький академічний обласний
07.02.2020   Подробно


Все новости