Всеукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас»

03.07.2017 г.  Всеукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас»
З 26го по 29 червня  Маріупольський муніципальний камерний оркестр «РЕНЕСАНС», під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Василя Крячка, давав концерти спільно з Академічним камерним оркестром рівненської обласної філармонії  у м.Рівно.  Творчий візит маріупольського оркестру відбувся на запрошення управління культури рівненської обласної адміністрації, в рамках Всеукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», та при спонсорській підтримці ПАО «ММК ім.Ільича», в особі генерального директора Ю.А.Зінченко.
       27 червня, в приміщенні Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня Конституції України, який пройшов під гаслом «Схід і Захід разом! Україна - це Європа!». В концерті приймали участь кращі колективи Рівненської області та маріупольський «РЕНЕСАНС», таким чином присутність на сцені відразу двох оркестрів з різних регіонів країни наглядно продемонструвала втілення у життя цього вислову. Диригенти оркестрів - Сергій Черняк та Василь Крячок – по черзі змінювали один одного під час виконання творів  українських композиторів. Серед присутніх на концерті були керівники області, міста, почесні та відомі мешканці краю. 
       29 червня, в залі органної та камерної музики відбулось урочисте закриття концертного сезону Рівненської обласної філармонії, на якому Маріупольський камерний оркестр «РЕНЕСАНС» приймав участь разом з рівненським оркестром. Після завершення першого відділу,    відбувся урочистий обмін угодами про творчу співпрацю  між Маріупольським камерним оркестром «РЕНЕСАНС» та Рівненською обласною філармонією, яка у цьому році признана найкращої в Україні. На другий відділі програми було запрошено видатного українського піаніста Юрія Кота, який у супроводі двох оркестрів виконав фортепіанний концерт В.А.Моцарта №25.
       Маріупольський муніципальний камерний оркестр «РЕНЕСАНС» вперше відвідав Рівно, але усі хто мав відношення до поїздки та  присутні на концертах висловили побажання про те, що б цей візит  не став останнім. Більш того, обмін культурними та творчими цінностями може сприяти не лише поєднанню двох оркестрі, а й двох міст Маріуполя та Рівно.Другие новости

Вічна пам'ять!
02.06.2020   Подробно
«Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»
13.03.2020   Подробно
Всеукраїнська прем’єра містерії «MAIDAN INFERNO»
2020-02-20   Подробно
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу комунального закладу ,,Донецький академічний обласний
07.02.2020   Подробно


Все новости