Всеукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас»

03.07.2017 г.  Всеукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас»
З 26го по 29 червня  Маріупольський муніципальний камерний оркестр «РЕНЕСАНС», під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Василя Крячка, давав концерти спільно з Академічним камерним оркестром рівненської обласної філармонії  у м.Рівно.  Творчий візит маріупольського оркестру відбувся на запрошення управління культури рівненської обласної адміністрації, в рамках Всеукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», та при спонсорській підтримці ПАО «ММК ім.Ільича», в особі генерального директора Ю.А.Зінченко.
       27 червня, в приміщенні Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня Конституції України, який пройшов під гаслом «Схід і Захід разом! Україна - це Європа!». В концерті приймали участь кращі колективи Рівненської області та маріупольський «РЕНЕСАНС», таким чином присутність на сцені відразу двох оркестрів з різних регіонів країни наглядно продемонструвала втілення у життя цього вислову. Диригенти оркестрів - Сергій Черняк та Василь Крячок – по черзі змінювали один одного під час виконання творів  українських композиторів. Серед присутніх на концерті були керівники області, міста, почесні та відомі мешканці краю. 
       29 червня, в залі органної та камерної музики відбулось урочисте закриття концертного сезону Рівненської обласної філармонії, на якому Маріупольський камерний оркестр «РЕНЕСАНС» приймав участь разом з рівненським оркестром. Після завершення першого відділу,    відбувся урочистий обмін угодами про творчу співпрацю  між Маріупольським камерним оркестром «РЕНЕСАНС» та Рівненською обласною філармонією, яка у цьому році признана найкращої в Україні. На другий відділі програми було запрошено видатного українського піаніста Юрія Кота, який у супроводі двох оркестрів виконав фортепіанний концерт В.А.Моцарта №25.
       Маріупольський муніципальний камерний оркестр «РЕНЕСАНС» вперше відвідав Рівно, але усі хто мав відношення до поїздки та  присутні на концертах висловили побажання про те, що б цей візит  не став останнім. Більш того, обмін культурними та творчими цінностями може сприяти не лише поєднанню двох оркестрі, а й двох міст Маріуполя та Рівно.Другие новости

У Маріуполі відбудеться свято української пісні
15.08.2017   Подробно
Зміна часу проведення другого етапу конкурсного добору на посади директорів комунальних закладів культури
26.06.2017   Подробно
Увага! Дати проведення основних етапів конкурсного добору на посади директорів комунальних закладів культури
20.06.2017   Подробно
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад у комунальному закладі "Донецький академічний обласний драматичний театр"
20.06.2017   Подробно


Все новости