Запрошуємо відвідати фотовиставку «Жінки та конфлікт в Україні» у Палаці культури «Молодіжний»

2015-12-04   11:00Запрошуємо відвідати фотовиставку «Жінки та конфлікт в Україні» у Палаці культури «Молодіжний»

4 грудня 2015 року об 11.00 у Палаці культури «Молодіжний» відбудеться відкриття фотовиставки «Жінки та конфлікт в Україні».

Організаторами виставки є Фонд Народонаселення ООН в Україні та Міністерство соціальної політики спільно з Українським жіночим фондом. Ініціаторами проведення фотовиставки «Жінки і конфлікт в Україні» в Маріуполі виступила Маріупольська міська рада, Спілка жінок України, ГО «Маріупольський гендерний центр» історичного факультету Маріупольського державного університету, ГО Ліга політологів-міжнародників «Дипкорпус».

 

Метою фотовиставки є привернення уваги суспільства до проблем ґендерного насильства, а також стимуляції активних дій, спрямованих на подолання насильства щодо жінок і дівчат, адже ґендерне насильство - це порушення прав людини.

Близько 40 робіт, які були відібрані для виставки, розповідають історії українських жінок, які виконують різні ролі в надзвичайно нелегкий час для України. Експозиція направлена на спростування стереотипних уявлень про другорядність жінки у процесі боротьби за гідність та свободи свого народу. Представлені роботи покликані відродити справедливість по відношенню до жінки та її ролей в контексті військових дій та суспільних перетворень.

До участі запрошуються представники влади, громадські та всі не байдужі до заявленої проблеми мешканці і гості міста. Виставка буде працювати до 11 грудня 2015 р., вхід для всіх бажаючих вільний.Все Мероприятия