«Модники і модниці»

2013-12-20   18:00«Модники і  модниці»

25 грудня 2018 року о 14:00 у Маріупольській камерній філармонії  відбудеться підсумковий захід в рамках міського проекту для людей «третього віку» «Модники та модниці».

Проект, спрямований на організацію дозвілля людей поважного віку і наповнення життя літніх людей новими враженнями, надання їм приводу виходити зі своїх квартир, відволікаючись від проблем і отримуючи задоволення від простих речей: танців, улюблених фільмів, вистав, спілкування, особливо напередодні новорічних свят.

      В рамках першого етапу проекту у палацах культури міста Маріуполь пройшли- відбіркові тури за районами.У відбіркових турах проведели такі конкурси:

•     вихід у  національному (народному)  костюмі (дефіле);

•     самопрезентація;

•     творчий конкурс (виконання пісні , танцю, декламування віршів).

Фінал проекту – це грандіозний святковий концерт фіналістів, а також творчих колективів міста. Доповнять загальний настрій заходу концертна програма, червона доріжка, фотозони, нагородження учасників призами від маріупольської міської ради, а особливою «родзинкою» стане танцювальний вечір для всіх учасників!!!

Протягом останніх декількох років у світі набирають популярності волонтерські рухи, що направлені на організацію цікавого та насиченого життя літніх людей, а місто Маріуполь, у свою чергу, демонструє тезу – «мріям кожен вік підвладний»!

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь і зануритися у яскраві враження та незабутні емоції разом із нами!Все Мероприятия