Міжнародний фестиваль "JazzBez"

2018-12-06   15:00Міжнародний фестиваль "JazzBez"
У Маріуполі відбудеться міжнародний фестиваль JazzBez 
З 6 по 16 грудня міжнародний джазовий фестиваль JazzBez в черговий раз об’єднає численні міста України та Польщі. 
Цього року до джазового марафону долучиться і Маріуполь!
11 та 12 грудня музиканти з Угорщини, Польші та США створять справжню музичну феєрію на сцені Маріупольської камерної філармонії, яка об ‘єднає всіх поціновувачів джазу – традиційного і авангардного, українського і світового.
Протягом цих днів усі бажаючі зможуть наживо послухати майстрів джазової імпровізації з США Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack, джазовий гурт з Польщі Aleksandra Kutrzepa Quartet, лідером якого є скрипалька, а також музикантів з Угорщини і США Silhouette and Vinx, яких можна сміливо назвати найбільш очікуваними зірками цьогорічного фестивалю!
«Джаз оптимістичний за своєю природою і завжди сучасний. Але, він вимагає від музикантів дуже високого рівня майстерності, а від аудиторії – уваги. Цього не можуть не відчути люди, навіть якщо раніше вони ніколи не були на живому джазовому концерті. Я впевнений, що прекрасні концертні зали, які ми обрали для фестивалю у великих та малих містах, зокрема у Маріуполі та Бердичеві, зберуть багато слухачів, яким це буде цікаво, які готові щось змінювати у своєму житті. В решті решт, це просто дуже хороша музика», - Віктор Савків, засновник Old Fashioned Radio та організатор JazzBez у Києві, Маріуполі та Бердичеві.
Фестиваль, який розпочався у 2001 році з концертів у Львові та Перемишлі, тепер розповсюдився на основні культурні центри України та Польщі і за свою 18-річну історію фестиваль зібрав більше 1000 музикантів зі всього світу! Організатором JazzBez у Києві та Маріуполі виступає Old Fashioned Radio.


Все Мероприятия