Дитячий Фестиваль «Маріуполь – це ми: історія»

2018-09-15   12:00Дитячий  Фестиваль  «Маріуполь – це ми: історія»

Переможець  конкурсу проектів за міською програмою «Бюджет громадської участі», - це своєрідний подарунок всім мешканцям міста до ювілею – 240-річчя з Дня заснування нашого рідного  Маріуполя!

 

Дитячі бібліотеки міста запрошують всіх,і маленьких, і дорослих, 15 вересня в Міський Сад.  Яскраве свято «Маріуполь-це ми!» продемонструє маріупольцям, що наше місто унікальне, що #ТУТВАРТО жити, вчитися, читати, розвиватися, відпочивати й спілкуватися!

 

Для веселих, активних і допитливих з 13.00 до 18.00 працює бібліопростір «Маріуполь – це ми!». Для вас та ваших діточок  працює 7 розважальних локацій таАрт-зона «Маріуполь – TERRA NOWA», які радо зустрінуть гостей. Всі локації будуть незвичайно оформлені та оснащені унікальними фотозонами та книжковими інсталяціями.

 

 Кожна локація - це назва вулиці, розповідь про певний історичний період рідного міста, це чудова можливість в ігровій формі дізнатися щось цікаве та маловідоме з життя міста у моря. Сподіваємося, що кожен з відвідувачів знайде для себе щось захопливе, а головне отримає море позитиву:

 

Протягом 5 годиндля вас будуть працювати веселі аніматори. Гідами в нашому бібліотечному просторі будуть чарівні дами ХІХ ст., моряки й пірати, металурги й книжкові герої, які запропонують  вам та вашим дітлахам відвідати творчі майстерні з купою приємних несподіванок.

 

Протягом 5 годинви та  ваші діти матимуть можливість трохипобешкетувати.В  цьому вам допоможуть веселі конкурси для дорослих та дітей, ігри, квести, краєзнавча карусель, дитячий літературний перфоменс, міні-спектаклі, художній марафон, арт-майстерні.

 

А ще на вас чекають 5 годин  дивовижних мандрівок «вулицями» міста, а рухливі ігри подарують всім незабутні враження, допоможуть краще пізнати своє місто та відчути себе справжніми маріупольцями.

 

 

Місце зустрічі - Міський парк, 15 вересня з 13-00 до 18-00 години!

  Чекаємо!  Мерщій до нас!

 Все Мероприятия