Презентація книжки присвячена до 240-річчя міста Маріуполя

2018-09-06   14:00Презентація книжки присвячена до 240-річчя міста Маріуполя
Нарешті, Маріупольський краєзнавчий музей отримав з друкарні книку-альбом "Міські історії. Маріуполь в описах, публіцистичних та літературних нарисах". Ця книжка – спроба об’єднати під одним дахом найцікавіші “родзинки” з історії нашого міста. 
Протягом існування Маріуполя його відвідували державні діячі та військові, науковці, журналісти, поети, письменники. Свої враження від побаченого сучасники залишали в географічно-статистичних описах, літературних творах, газетних публікаціях. Нажаль, не всі вони відомі широкому колу читачів, але дають яскраві доповнення до офіційного портрету Маріуполя. Усе це можна знайти у книжці-альбомі "Міські історії. Маріуполь в описах, публіцистичних та літературних нарисах".

Презентація книжки присвячена до 240-річчя міста Маріуполя та відбудеться 6 вересня 2018 року о 14:00 за адресою: вул. Георгіївська, 20 (Маріупольський краєзнавчий музей).
Запрошуєм Вас прийняти участь у презентації кники-альбому "Міські історії. Маріуполь в описах, публіцистичних та літературних нарисах".


Все Мероприятия