Виховання добром

2018-08-29   14:00Виховання добром

29 серпня в 14-00 в Мобільній галереї «Світ захоплень» Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка відкривається нова виставка творчих робіт. Вона отримала назву «Виховання добром» і присвячена видатному українцю, педагогу-новатору, письменнику Василю Олександровичу Сухомлинському.

28 вересня виповнюється 100 років від дня його народження. Рішення про святкування ювілею великого педагога було затверджено в листопаді 2017 року на тридцять дев'ятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО.

 Ім'я Василя Сухомлинського відомо дуже багатьом, не тільки педагогам і літераторам. Він все життя пропрацював в школі, написав понад 600 статей і близько 30 книг про виховання і зробив величезний внесок у розвиток педагогіки. «Я щиро і глибоко вірю: людину можна виховувати тільки добром», - писав Василь Олександрович. Думки Сухомлинського дивують своєю актуальністю.

Як народилася виставка в Мобільній галереї? Студенти Маріупольського державного університету, які навчаються за спеціальності «Переклад. Новогрецька мова»,  в рамках своєї практичної діяльності вирішили перевести новогрецькою мовою дитячі оповідання Василя Сухомлинського. З проханням проілюструвати перекладені розповіді студенти звернулися в Школу мистецтв до викладача художнього відділення, зав. метод. об'єднанням Любові Василівні Макаренко. Художники-початківці попрацювали під її чуйним керівництвом, і так в експозиції Мобільної галереї з'явилися цікаві малюнки.

На виставці представлено 24 творчі роботи, виконані гуашшю, аквареллю, пастеллю. Хлопці та дівчата дуже душевно проілюстрували розповіді і казки Василя Сухомлинського: «Флейта і Вітер», «Осінь принесла золоті стрічки», «Ледача подушка», «Дівчинка і ромашка», «Дуб під вікном», «Як Зайчик грівся при Місяці», «Він тільки живий красивий» та ін. Юні художники зуміли передати  добро літературної спадщини Василя Сухомлинського.

Зарядитися позитивом творчих робіт в Мобільній галереї можна до 5 вересня.

Вхід вільний.Все Мероприятия