«BookFest: єдиний літературний простір»

2018-09-01   14:00«BookFest: єдиний літературний простір»

«BookFest: єдиний літературний простір»

 

1 вересня 2018 року Центральна міська бібліотека ім. В.Г. Короленка за підтримки департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради проводить 9-й міський фестиваль «Книга і преса Маріуполя» в рамках проекту «BookFest: єдиний літературний простір».

Фестиваль об’єднає письменників Приазов’я з книголюбами. Міський сад перетвориться в місце інтелектуального й активного відпочинку, де буде цікаво маріупольцям і гостям міста самого різного віку – від дітлахів до старшого покоління.

Передбачається участь у фестивалі Маріупольського товариства німців і представників Четвертої німецько-української зустрічі письменників в Україні «Eine Brücke aus Papir / Міст з паперу» некомерційної організації «Kulturallmende» (Мюнхен, Німеччина), в тому числі Сергія Жадана, Софії Андрухович, нашого земляка Віталія Ченського та інших.

 

В програмі фестивалю:

14.00-14.15 – урочисте відкриття фестивалю на сцені Міського саду

14.15-14.30 – презентація літературного клубу «Младой Пегас» бібліотеки ім. Лесі Українки і Маріупольського технологічного ліцею

14.30-15.30 – церемонія нагородження призерів конкурсу «Краща книга року-2018», виступ місцевих авторів і бардів у «вільного мікрофону»

15.30-16.30 – презентація німецько-українського музично-поетичного проекту «Ландшафт» Ульріке Альмут Зандіга (Берлін) та Григорія Семенчука (Львів)

  1. – концертна програма творчих колективів МПК сел. Каменськ

 

Для Вас працюють з 14.00 до 18.00:

- виставки книг міських літературних об’єднань, творче спілкування з маріупольськими літераторами на Алеї класиків,

- виставка «Західної колекції книг», отриманих Центральною бібліотекою ім. В.Г. Короленка за благодійною акцією «Мій друг, подаруй свою книгу моєму місту»,

- ретро-виставка з фондів Маріупольського краєзнавчого музею,

- рекламно-інформаційна акція від газети «Приазовський робочий».

 

Розважальна програма для дітей та юнацтва:

- бібліо-гра «Квест Book»

- творчі майстерні

- веселі читання на «Казковій галявинці гнома Харлампія»

- малюнок на асфальті

- яскравий аквагрім

- інтерактивні ігри

- книжкова фотосесія «Книга – найкращий друг»

 

Приходьте на літературне свято, присвячене 240-річчю Маріуполя, узнайте більше про письменників, відкрийте для себе нові імена наших обдарованих земляків і отримайте позитивний настрій!

 

Оргкомітет фестивалю

 Все Мероприятия