День хрещення Київської Русі

2018-07-28   11:00День хрещення Київської Русі

З 2008 року День хрещення Київської Русі був оголошений державним святом України. Відзначається це свято 28 липня - у день пам’яті князя Володимира - хрестителя Київської Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності.

Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять: спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави; неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри; соборність усіх українців і українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва; єдність нашого державного і духовного начала.

До 1030-ої річниці хрещення  Київської Русі в Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського підготували перегляд літератури «Хрещення України-Русі – набуття історії», який привернув увагу відвідувачів бібліотеки і спонукав до бесіди.

А 28 липня у суботу ми раді запросити всіх на перегляд відеопризентації «Честь тебе, Владимир Славный!», яка відбудеться об 11.00 в читальному залі бібліотеки.

ФотоВсе Мероприятия