Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зіграємо разом»

2018-05-12   13:30Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зіграємо разом»

  12 травня 2018 року у м. Марiуполi вже вдруге вiдбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс ансамблів та оркестрівструнно-смичкових інструментів  «Зіграємо разом», організаторами якого є Громадська Органiзацiя   Європейської Асоціації викладачів –струнників «ESTA-UKRAINE» та Департамент культурно- громадського розвитку Маріупольської міської ради.

  Саме в цей день до Марiуполя приїдуть учнiвськи та студентськи ансамблi та оркестри з рiзних мiст Донецької областi,  щоб прийняти участь в конкурсних прослуховуваннях.

 О 13:30  12 травня 2018 року у  Театральному скверi м.Маріуполя  вiдбудеться надзвичайний  флешмоб, під час якого більш ніж 200 учасників конкурсу– юних скрипалів та віолончелістів з багатьох місць сходу України, а також хор Марiупольської школи мистецтв, спiльно  виконають гімн Євросоюзу , “Оду до радості “ Л.ван Бетховена на вiршiI.Ф. Шиллера «Обiймiться, мiлiони!»

 “Ода до радості “ Л.в.Бетховена – є гімном Євросоюзу з 1985 року.     Вона  втiлює європейські ідеали  свободи , миру та солідарності між народами , що поділяють загальні цінності спільного існування у об’єднаній Європі до яких  так прагне приєднатись Україна.

  

 Контакти: представник ГО “ЕSTA-UKRAINE” у м.Маріуполь

                   Анастасьєва Наталія Олександрівна , тел. +380975997071,

                   e-mail : zigraemorazom@gmail.comВсе Мероприятия