Відкриття «Екстрим-Парку»

2018-04-27   15:00Відкриття «Екстрим-Парку»

Відкриття «Екстрим-Парку»

        Екстрим-Парк відкриває свій 15 сезон і запрошує маріупольців і гостей міста 27 квітня о 17.00 на святкову концертно-розважальну програму для дітей і дорослих, за участю зразкового театру пісні «Радість» і народного естрадно-циркового колективу «Арго» міського палацу культури «Український дім". Також усіх гостей свята чекають розіграші, конкурси і звичайно ж подарунки і сюрпризи від наших партнерів: «Комп'ютерної Академії« ШАГ »і інтернет провайдера « Формат »

     У цьому сезоні Екстрим-Парк порадує своїх відвідувачів новим атракціоном «Скалодром», з автоматичними страховками і заввишки 8 м., Який підійде любителям активного відпочинку від малого до великого. На ньому можна відчути себе справжнім скелелазом, преодалено підйом по доріжках, що імітують скельні виступи, різної складності.
     Також з минулого року в Екстрим-Парку успішно запущена система електронних карток, замість звичних квитків. Яка передбачає надання комплексних послуг і бонусних програм відвідувачам атракціонів. Вартість відвідування атракціонів в 2018 році останеться як і в минулому році в діапазоні від 10 до 25 грн. У зв'язку із зростанням витрат на утримання і обслуговування парку скористатися деякими атракціонами в цьому році буде трохи дорожче, але зате є можливість як і раніше придбати пакет послуг, заощадивши від 20 до 30 відсотків на відвідуванні атракціонів. Так само всіх гостей, що відвідали Екстрим-Парк в день відкриття чекає приємний сюрприз при поповненні своєї карти на суму від 200 грн., Сума еквівалентна поповненню зараховується на бонусний рахунок.
     Екстрим-Парк планує вже в цьому сезоні, запустити власний інтернет-сайт, а також надати можливість відвідувачам парку поповнення своїх карт по QR-коду.
   До 15-річчя «Екстрим-Парку» у липні 2018 року планується багато нових цікавих розваг і установку нових атракціонів.

 Графік роботи Екстрим-Парку в 2018 році:
- будні дні з 15:00 і до 22:00;
- вихідні і святкові з 11:00 і до 22:00;Все Мероприятия