Бісерне мереживо від «Рушничка»

2018-03-15   10:30Бісерне мереживо від «Рушничка»

Бісерне мереживо від «Рушничка»

Щоб настрій маріупольчанок став «весняним» навіть в дуже холодний день, потрібно зовсім небагато - прийти на виставку біжутерії в Мобільну галерею «Світ захоплень» Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Ексклюзивні намиста, кольє, гердани, браслети, сережки і намисто з бісеру надали для експозиції майстрині народного клубу-студії любителів вишивки «Рушничок» (кер. О. Фесенко). Від яскравої, насиченої різноманітності геометричних візерунків і квіткових орнаментів просто захоплює дух! Майстерно сплетені умілими руками майстринь унікальні вироби пробуджують всіх представниць слабкої статі від зимової сплячки і надихають на красу, витонченість, жіночність.

Прикраси для жінки – це можливість підкреслити власну індивідуальність, стиль, смак, нестандартність, це ті чарівні «нотки», які озвучують оточуючим музику жіночої душі.

Біжутерія з бісеру буде радувати маріупольчанок з 15 по 30 березня з 10.30 до 19.00, крім понеділка, вівторка і санітарного дня (29.03.2018). Вхід вільний.Все Мероприятия