«Маріуполь – це ми: історія»

2017-09-08   11:00«Маріуполь – це ми: історія»

КУ "ЦБС для дітей"

 Для веселих, активних та допитливих -  «Маріуполь – це ми: історія»

         День міста Маріуполя  - це  свято, пропустити яке просто не можна. Поки всі з нетерпінням чекають святкових заходів, незавадило б згадати  історію заснування  міста. А історією наше місто багате. І розпочне свій день народження рідне місто  дитячим фестивалем «Маріуполь – це ми: історія»,  який став переможцем конкурсу соціальних проектів «Місто нашими руками», організованого Громадською спілкою «Зелений центр Метінвест». Відкриття фестивалю відбудеться 8 вересня об 11-й годині, а ті, хто пропустять захід, зможуть відвідати його  10 вересня о 14-й.

         Головні особи свята - діти, дотепні, веселі та романтичні забіяки, закохані в рідне місто. Подібний захід відбудеться в Маріуполі вперше. Свято охопить весь парк, на теріторії якого будуть розташовані  10 локацій-вулиць міста у моря. Кожна локація радо зустріне всіх від мала до велика і запросить  маріупольців зануритися в історію та в ігровій формі дізнатися про цікаві та маловідомі факти з життя міста. Формат фестивалю дає учасникам абсолютну свободу для творчості, кожен має можливість вибрати те, що йому буде цікаво.

А вибрати буде що... На вас чекають:

·       святковий концерт;

·       художній марафон «Талановитий художник»;

·       квест " Знайди в собі актора";

·       безпрограшна лотерея;

·       селфі-зони;

·       гра - лабіринт «Подорож по місту»;

·       боді-арт "Пірати Азовського моря"

·       гра в пазли;

·       та багато-багото іншого.

            Все, що ви любите і що вас надихає –  ви  знайдете на нашому фестивалі. Це числені майстер-класи в різних техніках, ігри та розваги, конкурси,  вікторини та загадки.  А ще,  для всіх присутніх працюватимуть веселі аніматори,  гарного настрою додадуть живі статуї, а  дідусь-краєзнавець для всіх бажаючих проведе веселу екскурсію. 

         Всіх чекають численні сюрпризи, подарунки, а також неповторна атмосфера свята дитинства.

                                               Чекаємо на вас! 

 Все Мероприятия