Запрошуємо на перегляд Національної прем’єри документального фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

2017-02-16   15:10Запрошуємо на перегляд Національної прем’єри документального фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

Департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради запрошує на перегляд Національної прем’єри  документального фільму «ВОЇНИ ДУХУ» про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони ДАП про ЧЕСТЬ, ВІРНІСТЬ, БРАТЕРСТВО.

«ВОЇНИ ДУХУ» - фільм документ, фільм хроніка. Як підірвали новий термінал ДАП. Як воїни виходили з підірваного ворогом терміналу. Як рятували поранених побратимів. Як обороняли метеостанцію, через яку могли прорватися до своїх захисники ДАПу. Як виживали, помирали й повертались з полону. Як залишились людяними і незламними у доленосній ситуації. Фільм «ВОЇНИ ДУХУ», розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.

Показ фільму відбудеться з 16.02 по 22.02 у кінотеатрі "Победа". Сеанси кожного дня на 15:10 та 20:00. Але тільки 18 лютого, у 15:10 на показі буде присутній воїн-кіборг, який відповість на питання глядачів та розповість про те, як це було...Все Мероприятия