В Маріупольському краєзнавчому музеї відкриється Фотовиставка "Між війною і миром. Україна - Ізраїль"

2016-07-16   10:00В Маріупольському краєзнавчому музеї відкриється Фотовиставка "Між війною і миром. Україна - Ізраїль"
16 липня о 10:00 в Маріупольському краєзнавчому музеї відкриється Фотовиставка "Між війною і миром. Україна - Ізраїль", її робота триватиме з 16 по 30 липня. 
Фотовиставка "Між війною і миром. Україна - Ізраїль" присвячена тій тонкій крихкій межі, яка відділяє мирне життя від війни і смерті. Два народи, які живуть мирним життям, але звикли до червоних написів «укриття» на будинках рідних міст і щохвилини готові до сирени та до звичного для ізраїльтян «впасти на землю і закрити голову руками». Саме так робили ізраїльські діти на канікулах за кордоном: почувши в небі салют, вони лягали на землю і закривали голову руками. Саме так робили під час феєрверків діти переселенці із зони АТО. Це наш світ, наша реальність – ізраїльтян та украї- нців. 
Є дуже багато подібного і близького між сьогоднішнім Ізраїлем і Ук- раїною: боротьба за свою землю, відстоювання незалежності, мужній опір ворогу, прагнення миру. Все частіше ми чуємо в Україні порівняння з Ізраїлем, бачимо, як історія нашої країни надихає українців. Ми спостерігаємо потужний волонтерський рух серед ізраїльтян, які допомагають пораненим українцям, сиротам, що опинились на лінії зіткнення на Донбасі. А це – народна дипломатія, порозуміння між людьми, яке працює набагато ефективніше і швидше від політики. Саме тому нам, організаторам, важливо познайомити українську громаду з роботами українських та ізраїльських фотографів, в яких переплітається життя двох наших народів. На виставці "Між війною і миром. Україна – Ізраїль" будуть представлені роботи, зняті під час Революції Гідності, в зоні військового конфлікту на сході України, а також під час арабо-ізраїльських війн. Ці образи поєднуються з картинками мирного життя: обличчями людей, природою, архітектурою. Гості виставки зможуть познайомитися з роботами відомих фотографів: Олександра Ґлядєлова, (Україна), чиї роботи представлені на виставках у Франції та Сполучених Штатах, Олександра Козаченка (Україна), провідного фотографа журналу Forbes Ukraine, автора сотень відомих фотографій революційного Майдану, Марго Ормоцадзе (Україна), фотографа, журналістки і письменниці, Паши Паштєтова, який знімає свої роботи на фотоплівку. Серію робіт про Ізраїль на виставці представлять Едді Ґеральд (Ізраїль), який висвітлює військову тематику в гарячих точках, Павєл Вальберґ (Ізраїль) відомий ізраїльський фотограф, лауреат міжнародного фотоконкурсу Sony WPA 2011, Дана Фрідландер-Орен (Ізраїль), документальний фотограф і фахівець з панорамних фотографій, авторка книги «Тель-Авів 360» та Віктор Ольховський, уродженець Донецька, учасник багатьох фотовиставок в Ізраїлі та Україні. 
Організаторами виставки виступає ГО Israeli Friends of Ukraine (Ізраїль) та гастрономічно-мистецький простір Остання Барикада за підтримки Благодійного фонду Ukrainian Jewish Encounter (Канада), Міжнародних Авіаліній України, а також Посольства України в Ізраїлі.


Все Мероприятия