В Центральній дитячій бібліотеці ім. М. Горького відбулася презентація виставки «На вістрі голки вся земна краса»

2016-05-19   09:00В Центральній дитячій бібліотеці ім. М. Горького відбулася презентація виставки «На вістрі голки вся земна краса»
До Дня вишиванки в Центральній міській дитячій бібліотеці ім. М. Горького відбулася презентація виставки «На вістрі голки вся земна краса» з циклу «Скарби з бабусиної скриньки». На виставці експонуються унікальні вишивані сорочки, рушники, серветки, пішивки. Це особисті речі членів творчого об’єднання майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Славяна». Деяким експонатам більше за 80, а одному з рушників, навіть, 138 років! А прикрасили виставку чудові ляльки-мотанки бібліотекаря дитячої бібліотеки ім. А.П. Гайдара Наталі Гагаріноі та вишиті бісером ікони провідного бібліографа Ольги Гуляєвої та завідувачки відділу обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку ЦМДБ ім. М. Горького Лілії Козінченко. Колись, давним-давно, талановиті народні майстрині створили величезне багатство – українську вишивку. Наше завдання – не розгубити його, передати це диво наступним поколінням. 
Познайомитись з виставкою можна до кінця травня в Центральній міській дитячій бібліотеці ім. М. Горького за адресою пр. Металургів, 29. 
Контактний телефон (0629) 33 63 34


Все Мероприятия