В дитячій бібліотеці ім. О.С.Пушкіна відкрилася виставка книжок української дитячої письменниці Оксани Іваненко

2016-03-21   10:00В дитячій бібліотеці ім. О.С.Пушкіна відкрилася виставка книжок української дитячої письменниці Оксани Іваненко
В дитячій бібліотеці ім. О.С.Пушкіна (вул. 1 Травня, 60) 21 березня відкрилася виставка книжок Оксани Іваненко – української дитячої письменниці. Виставка триватиме до кінця квітня, запрошуємо усіх бажаючих та небайдужих до української книги відвідати нашу бібліотеку. До уваги читачів запропонована виставка з циклу «Невідомі сторінки відомих біографій», яка присвячена 110-річчу від дня народження дивовижної жінки-письменниці – Оксани Дмитрівни Іваненко. Її книжки сповнені гарячим трепотом життя та чарують своєю безпосередністю, поетичністю і щирістю. На виставці представлені книжки  різних років видання, вибрані твори та збірники. Казкар Оксана Іваненко народилася в 1906 році в Полтаві у родині журналіста і вчительки. Писати і читати Оксана вивчилась непомітно в чотири роки. Змалечку дуже полюбила казку і сама почала вигадувати й фантазувати. Мрія, що зародилася змалку, все життя надихала Оксану Іваненко: писати для дітей, вести їх за допомогою слова дорогою добра.
Своєю творчістю Оксана Дмитрівна Іваненко внесла значний вклад не тільки в дитячу літературу, але і в жанр історичної літератури для дітей і підлітків. Прикладом є «Друкар книжок небачених» – цікава науково-художня повість про першодрукаря Івана Федорова. Життя письменника – це його книжки. Своє життя Оксана Дмитрівна Іваненко пройшла з чудовими книжками, які читали наші батьки, а зараз читаємо ми. Наші читачі мають можливість познайомитися з виставкою, дізнатися більше про щирого друга дітей за допомогою представлених книжок. Запрошуємо всіх бажаючих до дитячої бібліотеки ім. О.С. Пушкіна!
Все Мероприятия